Oferta

Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa są roboty ogólnobudowlane i specjalistyczne w pełnym zakresie, oraz budowa budynków mieszkalnych.

Firma zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę techniczną wszystkich branż z uprawnieniami, wyszkoloną w zakresie BHP i przepisów przeciw pożarowych. Ponadto nasz zespół składa się z kosztorysantów oraz specjalistów  d/s budownictwa, posiadających odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu inwestycji o dużym stopniu trudności.
Polityką przedsiębiorstwa jest uzyskiwanie wysokiej jakości wyrobów poprzez zastosowanie najnowszych technologii w fazie projektowania, realizacji, i dostarczania finalnego wyrobu. Bierzemy odpowiedzialność za każdy etap procesu inwestycyjnego, zapewniając wysoki poziom zadowolenia partnerów oraz klientów.

W port folio firmy znajduje się ponad 50 zakończonych projektów inwestycyjnych w zakresie budownictwa ogólnego. Głownie są to obiekty usługowe, biurowe, mieszkalne, uzyteczności publicznej, służby zdrowia, sportowe oraz zabytki objęte ochroną konserwatorską. Odwiedzając zakładkę realizacje możecie się Państwo zapoznać z niektórymi projektami, które świadczą o szerokim zakresie naszych usług.

 

Copyright łunibud 2010©

Projekt i wykonanie: webmedio